مجید کریمی هستم، یک مربی و مشاور کسب و کار، اما مشاوری که به طور تخصصی با کسب و کارهای صنعت گردشگری و شرکت‌های مهاجرتی کار می‌کنه!

از همان زمان تولد، یعنی سوم اسفندماه سال یک هزار و سیصد و هفتاد و دو که نه😂، اما از زمانی که وارد مقطع راهنمایی شدم، بسیار به کامپیوتر و فضای وب علاقمند شدم.

از سال 91 و همزمان با ورود به دانشگاه، به حوزه‌ی تبلیغات و بازاریابی علاقمند شدم و پس از شرکت در دوره‌های مختلف داخلی و خارجی و افتخار شاگردی اساتید بزرگ، از سال 93 به عنوان دیجیتال مارکتر مشغول به کار شدم.

از سال 93 تا 96 به صورت عمومی به چندین استارتاپ و کسب و کار بزرگ و کوچک مشاوره دادم و پروژه‌های مختلفی رو به سرانجام رسوندم. اما از سال 97 به صورت تخصصی وارد حوزه‌ی گردشگری و مهاجرت شدم و به مدیران فعال در این صنعت، مشاوره، خدمات کوچینگ، مارکتینگ و … ارائه دادم.

به نظر من صنعت گردشگری و مهاجرت به قدری وسیع است که فقط با فعالیت تخصصی خودم می‌تونستم برای مدیران و کسب و کارها مفید باشم؛ البته که با مشاهده‌ی نتایج به دست آمده، این موضوع بارها به من ثابت شد.

الان که در خدمت شما هستم و شما در حال مطالعه‌ی این مطلب هستید، تیم ما بیش از 10 نفر عضو داره و من و همکارانم خدمات متنوعی رو برای شما فراهم کردیم؛ طوری که تقریباً هر سرویس مورد نیاز برای افزایش درآمد و توسعه‌ی کسب و کار شما رو می‌تونیم با بالاترین کیفیت به شما ارائه بدیم.

  • از ایده و استراتژی تا اجرا و کسب نتیجه
  • از اینستاگرام مارکتینگ تا طراحی سایت و SEO
  • از آموزش تا کوچینگ
  • از امور ثبتی تا مشاوره‌ی حقوقی تخصصی
  • از برندسازی تا محبوب سازی برند
  • و ده‌ها سرویس دیگه

خوشحال میشیم بتونیم کمکی  به کسب و کار شما بکنیم یا صدای گرم شما رو برای مشاوره‌ی رایگان بشنویم. تمام راه‌های ارتباطی رو داخل صفحه‌ی «تماس» آوردیم. کافیه یه سر به این صفحه بزنید تا بتونیم با هم در ارتباط باشیم.