خدمات کوچینگ و مشاوره

شرکت‌های مهاجرتیشرکتهای گرشگری

ما چه خدماتی داریم؟

ما خدمات زیادی داریم اما اول باید مشکل شما رو کشف کنیم

قدم اول اینه که بفهمیم چه موانعی باعث عدم رشد کسب و کار شما شده، بعدش با خدمات مناسب، مسئله و مانع رو برطرف کنیم تا شاهد رشد انفجاری کسب و کارتون باشیم.

تجزیه تحلیل کسب‌و کار

هدفگذاری

برنامه ریزی

اجرا

خدمات ما برای شرکت‌های مهاجرتی

طراحی سایت

مجموعه‌های زیادی هستند که طراحی سایت انجام میدن اما فقط ما هستیم که به صورت تخصصی برای شرکت‌های مهاجرتی، وبسایت طراحی می‌کنیم.

خدمات کوچینگ

حضور یک مربی کسب و کار که به حوزه‌ مهاجرت آشناست و تجربه این صنعت رو داره در کنار شما باعث میشه که از حداکثر ظرفیت شما و کسب و کارتون استفاده بشه و شاهد رشد مستمر باشید.

مدیریت اینستاگرام

سال‌ها فعالیت تخصصی ما در صنعت مهاجرت باعث شده تا تولید محتوا و اینستاگرام مارکتینگ رو به گونه‌ای متفاوت‌تر و بسیار پر بازده‌تر انجام بدیم.

SEO سایت

فعالیت تخصصی تیم سئوی ما در صنعت مهاجرت باعث شده تا با نحوه‌ی فعالیت در این حوزه کاملا آشنا باشن و در سریعترین زمان، بهترین جایگاه‌های گوگل رو برای شما فتح کنن.

دیجیتال مارکتینگ

مجموعه‌ای از اقدامات بسیار گسترده اما به هم پیوسته که باعث جذب کاربران فضای دیجیتال به سمت شما برای استفاده از خدمات مهاجرتی شرکت شما می‌شود. تصور کنید میلیون‌ها کاربر دیجیتال، مشتری شرکت شما شوند!

مدیریت تبلیغات

یک تبلیغ خوب می‌تواند ده‌ها برابر بازگشت سرمایه داشته باشد و باعث جهشی بزرگ در کسب و کار مهاجرتی شما شود. ما برای انجام تبلیغ موثر نیازی به آزمون و خطا نداریم زیرا قبلا بارها آن را انجام داده‌ایم.

آموزش تیم فروش

کارشناسان فروش، قلب تپنده‌ی یک شرکت مهاجرتی هستند. این نیروها برای فروش و بازدهی بیشتر نیاز به آموزش مستمر دارن تا با جدیدترین تکنیک‌های فروش آشنا بشن.

آموزش تیم اجرا

همانطور که میدونید، ارائه‌ی دقیق مدارک مورد نیاز متقاضی، انجام مکاتبات درست و تکمیل اصولی فرم‌های مهاجرتی می‌تونه شانس موفقیت پرونده رو افزایش بده.

خدمات ما برای فعالان صنعت گردشگری

طراحی سایت

چه آژانس مسافرتی باشید و چه یک اقامت‌گاه بومگردی کوچک، نیاز به یک سایت دارید تا مشتریان بتونن راحت‌تر شما رو پیدا کنن و از خدمات شما بهره ببرن.

خدمات کوچینگ

زندگی و کسب و کار شما به قبل و بعد از کوچینگ تخصصی ویژه‌ی مدیران مجموعه‌های گردشگری تقسیم خواهد شد. بزرگترین مدیران از مشاوره‌ی چندین کوچ بهره می‌برن.

مدیریت اینستاگرام

اینستاگرام دوست خوب مجموعه‌های گردشگریه به شرطی که به صورت اصولی و حرفه‌ای در اون فعالیت بشه. افزایش درآمد، نتیجه‌ی قطعی فعالبت شما در اینستاگرامه.

SEO سایت

برای اینکه سایت شرکت یا مجموعه‌ی گردشگری شما در گوگل دیده بشه و بازدید کننده‌ی بیشتری جذب کنه، باید SEO بشه، اون هم با اصولی که مختص سایت‌های گردشگریه.

دیجیتال مارکتینگ

با استفاده از خدمات دیجیتال مارکتینگ، خیالتون راحت باشه که یک درآمد بسیار خوب و مستمر دارید و دیگه نگران افت درآمد و تامین هزینه‌های مجموعه‌ی خودتون نیسید.

مدیریت تبلیغات

با تبلیغات اصولی، خدمات گردشگری خودتون رو در معرض دید مشتریان بالقوه و بالفعل قرار بدید و از افزایش فروش لذت ببرید. تبلیغات اصولی و خوب، یک سرمایه‌گذاری پرسوده.

آموزش‌کانتر فروش

اگر حس می‌کنید تماس‌های قابل قبولی دارید اما فروش پایینه، نیاز دارید تا کانترهای فروش مجموعه‌ی شما آموزش ببینن و بتونن درصد بالاتری از متقاضیان رو به مشتری تبدیل کنن.

آموزش تیم اجرا

اگر در حوزه‌ی گردشگری خارجی فعالیت می‌کنید، لازمه تیم اجرایی حرفه‌ای و آموزش دیده داشته باشید تا بتونید ویزاهای موفق بیشتری دریافت کنید.

مراحل انجام پروژه

پخش ویدیو

عارضه یابی کسب وکار

بعد از مشاوره‌ی رایگان و بررسی ابعاد مختلف کسب و کار شما، مشکلات و موانع رشد کسب و کار مشخص میشن

هدف گذاری

این مشکلات بر اساس میزان اهمیت و تاثیرگذاری، اولویت بندی میشن و برای حل اونها هدفگذاری و زمانبندی انجام میشه

اجرا

به ترتیب اولویت شروع به رفع مسائل کسب و کار شما می‌کنیم و کارهایی که لازمه رو انجام میدیم

بررسی نتایج

نتیجه‌ی تمام کارهای انجام شده رو در هر مرحله بررسی می‌کنیم تا از موفقیت پروژه مطمئن بشیم.

آخرین مقالات آموزشی

در مجله‌ی ما

درخواست مشاوره

بعد از تکمل فرم توسط شما، کارشناسان ما در سریعترین زمان برای مشاوره‌ی رایگان با شما تماس خواهند گرفت.